מי אנחנו

CPAsite הוקם על ידינו במטרה לסייע למשרדי רואי חשבון לנצל את האפשרויות הגלומות באינטרנט.
אתר האינטרנט של משרד רואי החשבון משמש כפנים שלו מול לקוחותיו הפוטנציאלים והנוכחיים, עובדי המשרד, מקבלי שירותים אחרים ועוד. ניצול נכון של האתר יסייע להגביר את פעילות המשרד, וכן לייעל את תהליכי העבודה מול לקוחותיו. המערכת שלנו פותחה על ידי רואי חשבון ומתכנתים אשר בקיאים בתכנות פיננסי.
אנו עושים מאמצים ונמשיך לעשות מאמצים להשתפר ולשפר את השירות שאנו מעניקים למשרדי רואי החשבון שעובדים עם המערכת שלנו. אנו מתייחסים לכל אחד מהלקוחות שלנו ברצינות ונותנים לו את היחס לו הוא זכאי ואת הכלים שיאפשרו לו לצמוח ולהגדיל את פעילותו.


גיל לוי, רו"ח

שותף מייסד, מנהל פיתוח עסקי
רו"ח, האוניברסיטה העברית בכלכלה וחשבונאות, לימד בחוג לחשבונאות קורסים שונים, ועוסק בתחומים מגוונים של מקצוע ראיית החשבון.
בעל ניסיון רב בתחום האינטרנט, בכלל זה הקמת אתרי אינטרנט וייזום עסקים מבוססי אינטרנט והאחראי על איפיון מערכת cpasite לרואי חשבון. במידה ויש לכם שאלות לגבי האופן בו כדאי להציג את שירותי המשרד שלכם וכן לכל שאלה אחרת.


גיא רון

שותף מייסד, מנהל קשרי לקוחות
בוגר מדעי המחשב באוניברסיטת חיפה בהצטיינות יתירה. לאחר עבודה כשכיר במספר חברות הייטק שונות, החליט גיא לצאת לדרך עצמאית והפך לייזם עסקי. גיא מתמחה בין היתר באיפיון מערכות מידע ממוחשבות וכן בתכנות במספר שפות.
גיא וגיל הם האחראים לתכנון ואפיון מערכת CPASITE לרואי חשבון. גיא ישמח לסייע לכם בכל שאלה שיש לכם לגבי האתר שלכם וכן לתת לכם המלצות.


נמרוד לוי

שותף מייסד, מנהל פיתוח
במקביל ללימודי מחשבים באוניברסיטת תל אביב ועבודה בחברת הייטק, נמרוד הקים עם גיל וגיא את cpasite.
נמרוד בקיא במספר שפות תכנות ויודע להפוך כל בקשה או חזון של השותפים לשורות קוד אשר בתורן משפרות את המערכת של cpasite.


ישר לוי

מנהל אומנותי, מעצב הבית
ישר גדל בכפר הורדים והנו האחראי האמנותי של CPASITE, ישר מעצב ומצייר מגיל 0 ויכול לסייע לכם להפוך כל רעיון ליישום מעוצב באתרכם. מלבד עיצוב אתרי רואי חשבון עבור - CPASITE ישר עוסק גם בציורי קומיקס, ציורי דמויות למשחקי מחשב ועוד.