פנייתך התקבלה בהצלחה

הקימו אתר עכשיו!

השאירו את פרטיכם בתיבה למטה או צרו איתנו קשר :
טלפון : 054-6200470
מייל : info@cpasite.co.il
נשמח לסייע לכם להקים אתר יוקרתי ומעוצב למשרד רואי החשבון שלכם, בתוך מספר ימים האתר שלכם יהיה פעיל !

שם מלא
טלפון
דוא"ל
הודעה
המלצת שור רואי חשבון על CPAsite

המלצת משרד שור רואי חשבון
החלטתי להקים אתר רואי חשבון באמצעות מערכת CPASite ולא התחרטתי לרגע. ב- CPASite מבינים את הצרכים של אתר רואי חשבון ועוברים איתך על כל הדרישות בבניית האתר, ניהולו ומינוף האפשרויות שהוא מקנה.
אני רוצה להודות באופן מיוחד לגיא ונימרוד שסיפקו לי מענה מהיר לכל השאלות שהיו ועדיין יש לי, אני מעריכה מאוד את הזמינות והנכונות לסייע. מערכת הניהול של האתר קלה מאוד להתמצאות ואני עושה בה שימוש להעלאת מאמרים חדשים מעת לעת.
אני מקבלת פידבקים חיוביים מדי יום מלקוחות המבקרים באתר ושמחה להציג את האתר בפני לקוחות מתעניינים.
אני ממליצה עליכם בחום לרואי חשבון עמיתים.
להמלצה טלפונית התקשרו 0528-878575
בברכה, לירון שור, רואת חשבון

מקמל

ברצוני להמליץ בחום!!! על השירות אשר קיבלנו וממשיכים לקבל מחברת CPAsite. החברה בנתה את אתר משרד רואה החשבון מקמל שברשותינו בזרירזות וברמה גבוהה ביותר. החברה עשתה כן תוך שיתוף פעולה מוחלט מולנו והכל בהתאם לשביעות רצוננו ובשינויים שביקשנו. החברה תמיד נתנה ונותנת לנו תחושת ביטחון וסיפוק והכל תוך נחמדות ראויה להפליא!!! כל שאלה וכל פנייה נענים באופן מיידי ומספק. גם כשביקשנו עזרה בעניינים אשר פחות נוגעים אליה ישירות היא עזרה בשמחה ונתנה מענה מפורט ויעיל. אני לא חושבת שיש חברות כיום הנותנות שירות כמו שהחברה הזו נותנת. באמת שאני שמחה שבחרתי ב CPAsite. האתר שסיפקה מדהים ועובדי החברה אף עוד יותר!!!
מי שרוצה מוזמן לשמוע המלצות טלפוניות 054-8001646