שאלות נפוצות קוביות

1. מדוע כדי לי לבחור ב - cpasite.co.il להקמת אתר האינטרנט למשרד רואי החשבון שבניהולי?

בקליפת אגוז – כי אנחנו באמת החברה שמספקת את השירות האיכותי ביותר למשרדי רואי חשבון בתקופה בה האינטרנט הפך מזמן לפנים של משרדכם. בהרחבה – לחצו על הקישור לפירוט חלק מהסיבות בגינן אנו סבורים שכדאי לכם לבחור בנו.

2. כמה יעלה לי השירות שאתם מספקים לי?

השירות שלנו מחולק לחבילות, חבילת הכסף תעלה לך 89 שקלים בתוספת מע"מ לחודש וחבילת הזהב תעלה לך 169 שקלים בתוספת מע"מ לחודש. בנוסף אנו מציעים שירותים נוספים לבחירתכם בתוספת תשלום. את כל השירותים שלנו ניתן להפסיק ללא התראה מוקדמת, אין דמי ביטול, אין עלויות נסתרות ואין התחייבות מצדכם, אם אתם לא מרוצים מהשירות שלנו, לא תחוייבו להשאר. שימו לב לתקופה של מספר חודשים המחירים למצטרפים נמוכים יותר ! קראו עוד על החבילות שלנו באמצעות לחיצה על הקישור

3. מה עלות ההרשמה לשירות שלכם?

אין עלות הרשמה, אתם יכולים להקים משרד המבוסס על אחד הטמפלייטים שלנו עוד היום ובחינם!! במידה ותרצו, תוכלו להוסיף גוון אישי לאתר שלכם, לדוגמה לוגו מעוצב, או שינוי הטמפלייט המוצע על ידינו בעלות הנמוכה בעשרות אחוזים ממחיר השוק.  בנוסף באפשרותכם לבחור בעיצוב ייחודי בעלות נוספת, באמצעות מעצב של cpasite או מעצב מטעמכם.

4. איזו מבין החבילות שלכם מתאימה לי?

באפשרותכם לבחור מבין 2 חבילות אפשריות: חבילת הכסף - מאפשרת לכם גישה ישירה למערכת הניהול שלנו, מערכת הניהול של cpasite עוצבה באופן המאפשר הוספת עמודים ומודולים לאתר משרדכם בקלות. כמו כן, במידה ותזדקקו לתמיכה תוכלו לקבל תמיכה טכנית של עד חצי שעה בחודש. אופציה זו אינה מתאימה למי שבחר אתר בעיצוב אישי. חבילת הזהב - אם אתם לא מעוניינים לעסוק בכלל בצד הטכני של ניהול האתר, הצטרפו לחבילת הזהב שלנו, אנו נצמיד לכם עורך אתר אישי אשר יעדכן את האתר לבקשתכם, יוסיף עמודי תוכן, עובדי משרד חדשים ועוד ועוד. השאירו לנו את העבודה הטכנית והתרכזו בניהול וניצול אתרכם לצורכי הרחבת מעגל לקוחות המשרד.

5. כמה זמן לוקח להקים אתר עם cpasite.co.il?

הקמת אתר באמצעות cpasite היא תהליך קצר, אתם נדרשים למספר שלבי עבודה:
   • בחירת החבילה המתאימה לכם
   • בחירת עיצוב לאתר האינטרנט של משרדכם
   • הזנת תוכן לדפי האתר
במידה ובחרתם בחבילת הזהב, אתם שולחים את תוכן האתר לעורך האתר האישי שלכם והוא כבר ידאג לעדכן את האתר עבורכם. תוך מספר ימים האתר של משרדכם יהיה באוויר !

6. יש לי כבר אתר קיים, האם אני יכול לעבור אליכם?

בוודאי, המערכת של cpasite יודעת לקלוט אתרים קיימים AS IS, תוכלו לעבור ישירות אלינו ומעתה הניהול של אתרכם יעשה באמצעות עורך האתר האישי שלכם, בנוסף תוכלו להנות מהשירותים הנוספים המוצעים ואשר יוצעו לכם על ידי cpasite. כמו כן, במידה ותהיו מעוניינים בכך, נוכל לשפר את העיצוב של אתרכם ולהפוך אותו לפונקציונלי יותר ומתאים לאתר אינטרנט של רואי חשבון.

7. על איזה חוזים אני נדרש לחתום מולכם?

אין חוזים, אנו מאמינים בשירות שאנו מספקים לכם, התשלום שלכם הוא חודשי ומדי חודש תוכלו להפסיק אותו במידה ואינכם מרוצים מרמת האתר או השירות שאתם מקבלים מאיתנו. כן, אנו עד כדי כך בטוחים שתרצו להשאר אתנו...

8. האם אתם מספקים גם דומיין ללא עלות?

דומיין הוא הכתובת של האתר שלכם באינטרנט, לדוגמה –cpasite.co.il אנו יכולים לספק לכם ללא עלות נוספת דומיין משנה של cpasite, יחד עם זאת אנו לא ממליצים על כך, שכן במידה ותחליטו לעזוב אותנו הדומיין לא יוותר בבעלותכם. עלות של דומיין הנה כמה עשרות שקלים לשנה.

9. במידה ואחליט לעזוב אתכם, האם אני שומר/ת את העיצוב של האתר?

תלוי, במידה ובחרתם את אחד העיצובים של cpasite, העיצוב הנו רכושנו ולא תוכלו לעשות בו שימוש שלא במסגרת החבילה שאנו מספקים לכם. במידה ובחרתם עיצוב פרטי שלכם, תוכלו להמשיך לעשות בו שימוש גם במידה ובחרתם לעזוב אותנו. השירותים הנוספים שאתם מקבלים מאיתנו אינם חלק מהאתר שלכם.

10. האם באפשרותי לשנות את העיצוב הקיים שלכם כך שיתאים להעדפות שלי?

בוודאי, באפשרותכם לשנות ולהתאים את העיצובים הקיימים שלנו בהתאם להעדפותיכם. המעצבים של cpasite  עומדים לרשותכם ויסייעו לכם להתאים את העיצובים שלנו לטעמכם האישי בעלות נמוכה במיוחד. לעמוד המחירים שלנו לחצו על הקישור

11. איך אפשר לשלם לכם?

התשלום מבוצע באמצעות הוראת קבע או תשלום בכרטיס אשראי. התשלום הוא חודשי, אנו לא נותנים הנחה על תשלום מראש.

12. האם האתר שלי יקודם במנועי חיפוש?

האתרים שלנו מתוכננים באופן אוטומטי כך שיתמכו במנועי החיפוש השונים וגוגל בראשם. יחד עם זאת, ישנן מילות חיפוש בהן התחרות רבה יותר ויהיה עליכם להשקיע מאמץ נוסף בקידום האתר שלכם על מנת שיופיע בעמוד הראשון של גוגל.
 
אנו נשמח להפנות אתכם לחברת קידום האתרים האיכותית ביותר בישראל בתחום ראיית החשבון, לקוחות CPASITE זוכים למחיר הכולל הנחה ניכרת לקידום מספר מילות מפתח, פנו אלינו לקבלת מידע נוסף.

13. השתכנעתי, איך מתחילים?

מצוין, אנו שמחים על ההחלטה שלך להקים אתר אינטרנט מתקדם למשרד רואי החשבון שלך באמצעות cpasite.
לחצו על הקישור מטה והשאירו לנו את הפרטים שלכם, האתר שלכם יהיה באוויר בעוד ימים ספורים!