8 סיבות לעבוד עם CPASite

1. את cpasite הקימו רואי חשבון ומתכנתים בעלי ניסיון במערכות פיננסיות.

כרואי חשבון אנו יודעים מה אתר אינטרנט של משרד רואי חשבון צריך לכלול, אנו יודעים מה מעניין את לקוחותיו ומה דרכי הפרסום היעילות עבורו, אנו יודעים איך אתם כרואי חשבון רוצים להציג את המשרד שלכם ללקוחות פוטנציאליים, למתמחים, עובדים ועוד.

2. מערכת הניהול של cpasite נבנתה באופן נוח במיוחד למשתמש.

ניתן לבצע שינויים באתר בזמן קצר, בקלות וללא כל צורך בידע מוקדם במחשבים.

3. אנו יודעים להעריך את הזמן שלכם.

באמצעות חבילת הזהב שלנו עורך האתר האישי שלכם יטפל בכל מה שנוגע לאתר האינטרנט של משרדכם. עדכונים, הוספת והסרת דפי תוכן ועוד, אתם רק נהנים מהתוצאות של אתר רואי חשבון מושקע ויוקרתי, ויכולים להשקיע את זמנכם בניהול המשרד.

4. עיצוב איכותי המותאם למשרדים של רואי חשבון.

אין צורך לשלם סכומי עתק למעצב אתרים שיתאים לכם אתר אינטרנט, תוכלו לבחור את אחד העיצובים של cpasite המותאמים למשרדי רואי חשבון ללא תשלום, או לבחור עיצוב ייחודי ומותאם אישית למשרדכם מאחד המעצבים של cpasite ובמחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחירי השוק.

5. אנו מבטיחים להמשיך ולחדש כל הזמן.

להציע שירותים המתאימים לרואי חשבון, שירותי תוכן, שירותי קידום ופרסום, שירותים תפעוליים ועוד שירותים שיסייעו לקדם את משרדכם !

6. אתרים לרואי חשבון זו ההתמחות היחידה של cpasite.

לא "אתרים לעסקים" ולא התמחות בעיצוב  אתרים / בניית אתרים וכדומה, אנו עוסקים אך ורק בהקמה וניהול של אתרי אינטרנט לרואי חשבון, אתר שיסייע למשרדכם להציג חזות מכובדת, לקוחות נוספים ורווחים גבוהים יותר. אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את המוצר האיכותי ביותר עבור המשרד שלכם.

7. המחירים שלנו לא יכבידו עליכם.

אין הוצאות חד פעמיות גבוהות, העלות החודשית נמוכה ביחס לשירות אותו אתם מקבלים הכולל עיצוב, אחסון, ניהול ותפעול האתר, אפשרות לקבלת שירותים נוספים ועוד.בנוסף לכך, אם אתם לא מרוצים פשוט תעזבו, אין עלויות נסתרות, אין התחייבות ארוכת טווח, התשלום הוא חודשי וכל חודש אתם רשאים להפסיקו.

8. חשוב לנו לעשות עסקים באופן הוגן.

אנו מתייחסים ברצינות לעסק שלנו ואנו מתייחסים ברצינות אל לקוחותינו, הבעלים של משרדי רואי החשבון. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ושביעות הרצון שלכם מהשירות שלנו היא שביעות הרצון שלנו, לכן אם משהו מפריע לכם יידעו אותנו ואנו מבטיחים שנעשה מאמצים על מנת למצוא פתרון לבעיה. אנו כאן כדי להשאר ולשפר את השירות שאנו מעניקים למשרדי ראיית חשבון.